lietuviešu

Back To The 80’s&90’s Lietuva": užrašas muzikos žvaigždžių kalendoriuje. Jų komplimentai ne iš piršto laužti: "Back To The 80’s&90’s Lietuva" renginių metu naudojama populiariausia ir aukščiausio lygio įgarsinimo sistema – "L’acoustics K 1/K2", o akustika "Žalgirio" arenoje yra geriausia Lietuvoje ir viena geriausių Europoje. Beje, ta pačia įranga naudojasi Kylie Minogue, Robie Williams, "Red Hot Chili Peppers" ir daugelis kitų aukščiausio kalibro žvaigždžių. "Back To The 80’s&90’s Lietuva" – ne tik aukščiausio lygio Lietuvos vardo reprezentacija legendinėms žvaigždėms, bet ir patikrintas desertas žiūrovams.

latviešu

Atpakaļ uz 80. un 90. gadu Lietuvu ": piezīme mūzikas zvaigžņu kalendārā. Viņu komplimenti nav salauzti:" Atpakaļ uz 80. un 90. gadu Lietuvu "pasākumos tiek izmantota vispopulārākā un augstākā līmeņa skaņu sistēma -" L'acoustics K 1 / K2 ", un akustika" Žalgiris "Arēnā ir labākie Lietuvā un vieni no labākajiem Eiropā. Starp citu, Kailija Minoga, Robijs Viljamss," Red Hot Chili Peppers "un daudzas citas visaugstākā kalibra zvaigznes tas pats aprīkojums. "Back To The 80's & 90's Lithuania" ir ne tikai leģendāru zvaigžņu galvenā pārstāvība, bet arī pārbaudīts deserts skatītājiem.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)