lietuviešu

UAB “Stengel LT” įkurta 2011 metais, vykdoma veikla – lakštinio plieno apdirbimas, gaminių iš lakštinio metalo gamyba. Nors įmonė dar labai jauna, tačiau visi darbuotojai turi reikiamos patirties, o trūkstamų žinių bei įgūdžių semsimės iš Vokietijos akcininko įmonės Stengel GmbH www.stengel-gmbh.de . Mūsų įmonės tikslas – gaminti tikslius, kokybiškus produktus už patrauklią/prieinamą kainą. UAB “Stengel LT” yra lanksti įmonė, siekianti būti svarbia gamintoja savo klientams, artimai dirbanti su klientais nuo projekto pradžios iki pabaigos – techninių brėžinių gavimas ( 2D-3D ), kainų skaičiavimas, užsakytų detalių gaminimas bei viso projekto įvykdymas iki galo pagal kliento lūkesčius. Aplankykite mūsų tinklapį ir susidarysite aiškesnį įspūdį apie tai, ką galime pasiūlyti Jūsų verslui.

latviešu

UAB “Stengel LT” ir dibināta 2011. gadā, darbības virziens ir - lokšņu tērauda apstrāde, lokšņu metāla izstrādājumu ražošana. Lai gan uzņēmums joprojām ir ļoti jauns, visiem darbiniekiem ir nepieciešamā pieredze, un trūkstošās zināšanas un prasmes mēs ņemsim no Vācijas akcionāra Stengel GmbH www.stengel-gmbh.de. Mūsu uzņēmuma mērķis ir ražot precīzus, augstas kvalitātes produktus par pievilcīgu / pieņemamu cenu. UAB “Stengel LT” ir elastīgs uzņēmums, kura mērķis ir būt nozīmīgs ražotājs saviem klientiem, cieši sadarbojoties ar klientiem no projekta sākuma līdz beigām - iegūstot tehniskos rasējumus (2D-3D), cenas aprēķinu, pasūtīto detaļu ražošanu un visa projekta pabeigšana atbilstoši klientu vēlmēm. Apmeklējiet mūsu vietni un gūstiet skaidrāku priekšstatu par to, ko mēs varam piedāvāt jūsu biznesam.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)